פסטיבל הג'אז בים האדום

כשמדברים על פסטיבל הג'אז בים האדום מדברים על פסטיבל שהוא מסורת באזור אילת והדרום. כן, מאז ועד היום יורדים לא מעט אנשים לשמוע את המוסיקה האהובה עליהם- המוזיקה עליה אחראי הנשיא שמגר שהיה בכיר אוהבי המוסיקה הזאת בישראל. כמו אז גם היום יותר ויותר אנשים מזוהים עם המוסיקה הקוסמית, מוסיקה שחודרת פנימה ועושה את העבודה המרטיטה על הצד הטוב ביותר.


אז בעידן בו לאף אחד לא יזיק מעט תרבות המשיכו ולקחו אגודת ידידים ופסטיבל הג'אז את אהבת המוסיקה למקום הראוי. עו"ד יורי גיא רון שהחליף את שמגר בשנת 2010 ונוכח היותו חבר באגודת הידידים מביא לכם את האפשרות ליהנות ממוסיקה טובה תחת מקבץ של יותר מ100 אנשי עסקים מכובדים שנבחרו בקפידה למעגל האיכותי הזה.


פסטיבל הג'אז מביא כמדי שנה בקיץ את רוב האנשים שלא רק אוהבים מוסיקה ומעריכים אלא רוצים להיות חלק ממאגר גדול של אנשים איכותיים שבאים לכל מיני מטרות. אז אם הגעתם בגלל המוסיקה ונשארתם בגלל דברים אחרים זה בטח קשור לאגודת ידידים והקשר שלה לפסטיבל המבוקש ביותר בדרום- פסטיבל הג'אז.

כמו אז גם בעתיד הפסטיבל יודע לתת את אותותיו ואת הזיכרון שהשאיר השופט שמגר- אהבה למוסיקה איכותית שמלווה מאז ועד היום את חובבי הג'אז ולא רק . רוצים להיות חלק מההנאה הזאת? הצטרפו עוד היום אל אגודת הידידים של הפסטיבל ובואו ליהנות ממוסיקה טובה שהיא גם חלק מפרויקט מדהים ומעורבות חברתית על כל המשתמע מכך.

בואו ליהנות מצלילים בלתי נשכחים לצד רגעים מדהימים של מוסיקה שחוברת לעסקים ובין לבין להנאות שמניבות בסופו של דבר גם את העסקאות המוצלחות ביותר.