עו"ד יורי גיא רון – נישואים חד מיניים בישראל

מבין כל פועליו של ראש לשכת עורכי הדין פועל עו"ד יורי גיא רון בכמה מישורים וכך גם מספק מענה נכון לעניין הנישואים החד מיניים בישראל – זאת במסגרת החוק הדמוקרטי הקיים במדינת ישראל. אז בעידן שלכל אחד מתאים וצריך למצוא אהבה הגה עו"ד יורי גיא רון את הרעיון הברור לאפשר לאנשים לעשות כל העולה על רצונם ולקיים את האהבה שלהם גם במסגרת נישואים חד מיניים בישראל.

אז בעוד הגופים הרבניים והמדינה סירבו להכיר בנישואים החד מיניים יזם והצליח עורך דין יורי גיא רון להשיג את המבוקש ולדבר ברצינות על נישואים חד מיניים בישראל. מכך ניתן להבין כי זוגות חד מיניים המבקשים להינשא לא יעשו זאת דרך רבנות אבל כן יוכלו לבצע זאת דרך נישואים אזרחיים וכך גם לקבל הכרה מטעם משרד הפנים הישראלי.


את הנישואים האזרחיים מבצעים במדינה זרה ובדרך כששבים לארץ פונים אל לשכת האוכלוסין וכך גם ניתן כפי שצוין להירשם במשרד הפנים. בגדול חשוב לציין כי בכדי להירשם חשוב מאוד להביא את המסמכים הרלוונטיים וכך להירשם ולקבל את כל התנאים המקובלים לכל זוג שהתחתן ורוצה לקיים יחסי שיתוף.

מבין מגוון עיסוקיו עורך דין יורי גיא רון מספק גם את העניין של הנישואים החד מיניים בישראל באמצעות נקודה אלטרנטיבית של נישואים המספקים פתרון לכך שאי אפשר להתחתן בדרך הרגילה והמוכרת. וכך מאז ועד היום השיא עורך דין גיא רון לא מעט זוגות חד מיניים בכך שהחתים אותם בהסכם המכיל בתוכו גם את ההכרזה אודות הקמת בית/ תא משפחתי לרבות עניין הרכוש- כאמור הסכם נישואין לכל דבר רק בהיבט האזרחי המעיד על שיתוף לכל דבר.